Hakkında yorumlar Maxisize

 • Mustafa
  Eşim ve ben 4 yıldır birlikteyiz. İşleri, arkadaşları ve hobileri paylaşıyoruz. Ancak pastel renklerde her şey o kadar pembe değildi. Penisimin büyüklüğü yüzündendi. Karım Maxisize'ı satın aldığında. İlk başta biraz kırıldım. Ama bir hafta sonra sonucu gördüm. Ve bir ay sonra penisim 2 inç büyüdü. Kadın benim kadar mutlu!
  Maxisize
 • Mustafa
  Ereksiyon sorunlarım vardı. Doktora gittim ama hiçbir şey işe yaramadı. İşin garibi, Maxisize bana yardım etti. İki hafta içinde penisim önemli ölçüde büyüdü. Kendime daha çok güvenmeye başladım ve ereksiyon sorunu kendiliğinden geçti. İlişkiden önce bir penisi kayganlaştırdığınızda genellikle cinsel bir dev gibi hissediyorum.
  Maxisize
 • Burak
  Maxisize hayatımı kurtardı! Daha doğrusu, can sıkıntısı ve monotonluktan kurtulmuş. Gece olmayan şey benim ve eşim için tatildir. Çok az uyumamız bile önemli değil. Kremin kullanımı ile penisim sadece boyut (+6 cm) değil, aynı zamanda daha güçlü bir ereksiyon haline geldi ve cinsel ilişki 2 saate ulaşmaya başladı.
  Maxisize
 • Ruslan
  Kızlarla ilişkilerim pek iyi gitmiyordu. Aslında herkes benim iyi bir adam olduğumu söyledi ama daha fazlası değil. Nedeni penisimin mütevazı boyutuydu. Her çeşit halk tarifini denedim ama hiçbir şey işe yaramadı. Maxisize sorunumu çözmeme yardımcı oldu. 2 ayda penis 5 cm büyüdü ve çok daha kalın hale geldi.
  Maxisize
 • Sanjar
  Cinsel ilişkiden önce penise Maxisize uyguluyorum. Bazen kız arkadaşım masajla birlikte yapıyor. Üye çok daha büyür. Cinsiyetimiz daha uzun ve daha yoğun hale geliyor. Kremadan çok memnunum. Ve kız şimdi her seferinde orgazm yaşayacak, zaman zaman değil.
  Maxisize
Kullanıcı oyu Maxisize
4
12