Dick'i HIZLI ARTIRMAK İÇİN KOLAY YOLLAR

Penisi evde hızlı ve kalıcı bir şekilde büyütmek için, zar zor sihirli haplar alabilir veya şifalı otlar içebilirsiniz - penisi hemen ve uzun süre daha uzun ve kalın hale getirecek hiçbir ilaç yoktur. Yani, penisinizi evde büyütmek istiyorsanız, sadece mucize bir krema değil, aynı zamanda kas eğitimi, masaj, mekanik germe veya diğer manipülasyonlara da ihtiyacınız olacak.

Penis büyütme ihtiyacı

Hangi durumlarda penisin büyütülmesi gerekir

Bildiğiniz gibi penis her erkeğin gururu. Çelişkili bir şekilde, neredeyse tüm erkekler haysiyetlerinin boyutundan memnun değiller. Ancak günümüzde ve çağımızda herkesin penisi ameliyat veya pahalı ekipmanlarla büyütme yeteneği ve isteği yoktur.

Ama kas yapabiliyorsanız, neden aynı şeyi cinsel organlarınız için yapamıyorsunuz? Penis bir kas değildir ve boyutunu artıracak egzersizler olduğunu varsaymak mantıklıdır. Başarılı penis büyütmenin temel koşulu, diğer önemli konularda olduğu gibi, düzenli egzersizdir.

Ancak penis büyütme yaptırmaya karar vermeden önce bunun sizin için gerekli olup olmadığını anlamanız gerekir. Ek olarak, bir üroloğa danışmanız önerilir.

Dünya çapında kabul edilen erkek beden ölçeği aşağıdaki gibidir:

 • 16 cm'ye kadar olan küçük penis.
 • Orta büyüklükte bir penis 16 ila 18 cm uzunluğunda olabilir.
 • 18 cm'den daha uzun olan penis büyüktür.

Eğer küçük bir penisiniz varsa veya büyük bir haysiyet sahibi olmak istiyorsanız, evde kullanabileceğiniz tekniklere dikkat etmenizi öneririz.

Penis büyütme için pratik bir kılavuz

Penisi birkaç his ile büyütmek için özel jimnastiğe dikkat etmenizi öneririz. Düzenli uygulama ile sadece peniste bir artış değil, aynı zamanda cinsel ilişkiyi uzatmanıza izin veren hassasiyetinde bir azalma da fark edebilirsiniz.

Erkek üyeyi artırmanın yolları
 1. Egzersiz, rahat bir durumda yapılmalıdır.
 2. Tek elinizle penisi kavrayın ve glansa sıkıca bastırın. Bu durumda, dolaşım bozukluklarının yanı sıra ağrılı hisler de olmamalıdır.
 3. Penisi kendinizden uzağa çekin ve aniden sarsmayın. Hoş olmayan hisler görünene kadar çekmeniz gerekir.
 4. Penisi birkaç dakika bu durumda tutun ve yavaş yavaş gerginliği artırmaya çalışın.
 5. Kısa bir ara verin. Aynı zamanda normal kan dolaşımını sağlamak için nazik bir masaj yapın.
 6. Egzersiz, penisin gerilme yönünü sürekli değiştirerek birkaç kez tekrarlanmalıdır. Her esnemeden sonra masaj yapmayı unutmayın.
 7. Son yaklaşım için, ilk egzersizi tekrarlayın ve penisi birlikte on kez sıkıca sıkıştırın.

Cinsel organların manuel manipülasyonu, mekanik cihazlar veya ilaçlar kullanan diğer tekniklerden daha az etkili değildir. Bu teknik, erkekliği artırmanın en güvenli yoludur.

Bunun nedeni, kilit sinir uçları üzerindeki baskıyı ortadan kaldıran en güvenli tutuşun kullanılmasıdır. Ancak, çok fazla bastırmamak ve kan akışını bozmamak için duyularınızı dinlemek çok önemlidir.

Bu egzersizi düzenli olarak yaparak penisin uzunluğunu 3-4 ayda birkaç santimetre artırmak mümkündür. Ayrıca ilk sonuçları 2-3 hafta içinde görebilirsiniz.

Penisi büyütmek için masaj yöntemleri

Penisinize masaj yapmaya başlamadan önce hazırlanmanız gerekir. Bu sadece masajın etkinliği için değil, bu tekniğin güvenli bir şekilde uygulanması için de çok önemlidir. Öncelikle ellerin dezenfektan bir solüsyonla yıkanması ve tedavi edilmesi gerekir. Penis üzerine ılık kompres uygulanmalıdır. Bu amaçla termal su ile nemlendirilmiş yumuşak, doğal bir kumaş kullanılır. Sıkıştırma süresi yaklaşık üç dakikadır. Bu sürenin sonunda kumaş tekrar ıslatılmalı ve işlem tekrarlanmalıdır. Daha sonra penis masaja hazırdır. Bu sayede yumuşak dokulara giden kan akışını iyileştirebilir, cildin elastikiyetini artırabilir, masajın daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz.

Masajın ana aşamaları:

 1. Rahatça oturun.
 2. Üye heyecanlı bir durumda olmalıdır.
 3. Penisini yağla.
 4. Başparmağınız ve işaret parmağınızla tabanından kavrayın.
 5. Aşağı ve dışa doğru güçlü ve nazik hareketler yapın. Bu durumda organın kafa dışında tüm yüzeyine dokunmak gerekir. Hareketler bir ineği sağmak gibi olmalıdır.
 6. 'de 10-15 dakika masaj yapın.
 7. Masaj günlük olarak yapılmalıdır.

Penisin hem kalınlığında hem de uzunluğunda önemli bir artış, birkaç haftalık düzenli masajın ardından değiştirilebilir.

Başınızı hızlı bir şekilde büyütmenizi sağlayan özel bir teknik de vardır. Bu teknik yukarıdaki masaj yöntemine benzer ancak tüm hareketler yavaş yapılmalıdır.

Erkek penis büyütme için masaj

Masaj adımları:

 1. Kafanıza mümkün olduğunca çok kan sokmaya çalışın. Aynı zamanda cinsel organlardaki basıncı da izleyin.
 2. Parmaklarınızı birkaç saniye bu konumda tutun.
 3. Parmaklarınızı bırakın ve dinlenin.
 4. Masaj hareketlerini tekrarlayın ve başınızın maruz kalma süresini uzatın.
 5. Egzersizden sonra penisin başı büyür. Penisin tabanını sıkın ve birkaç saniye tutun.
 6. Bu masajı günde 10 dakika uygulayın.

Düzenli masajla sadece penisiniz büyümekle kalmaz, aynı zamanda dayanıklılık ve artan cinsel aktivite ile övünebilirsiniz. Penisin tüm bölgelerini aktif olarak etkilemek için tekniklerin düzenli olarak değiştirilmesi tavsiye edilir.

Ve etkileri olumlu duygularla büyütmediğiniz sürece hiçbir eğitimin etkili olmadığını unutmayın. Kendinizi sevmeniz, erkekliğinizi övmeniz ve ruhsal olarak istediğiniz ölçüleri büyütmeniz gerekir. Bu, hayalinizdeki bedeni oluşturarak birkaç gün sonra hareket etmenize ve işleri halletmenize yardımcı olacaktır.