Kullanımında deneyim Maxisize

Maxisize penis büyütme kremi tüpü

Bu bir şakaydı ama gerçekten yardımcı oldu

Adım Michael ve Mexico City'de yaşıyorum. En iyi arkadaşım var - Sam. Onu erken çocukluktan beri tanıyoruz. O havalı bir adam ama çok utangaç. Tipik inek. Üniversiteden sonra evlendi, ancak tam anlamıyla bir yıl sonra boşandı ve daha da geri çekildi. Bir keresinde işten sonra onunla oturup bira içiyorduk ve bana problemini anlatıyordu. Karısının onu yataktan memnun edemediği için terk ettiği ortaya çıktı. Sam'in küçük bir penisi vardı ve bu onu çok rahatsız etti.

Sam'in doğum günü ona bir hediye verdim - birkaç tüp Maxisize kremi aldım. Bütün bunlara gerçekten inanmıyorum, ama birdenbire yardımcı olacağını düşündüm. Üstelik Sam tamamen depresyondaydı. Birkaç kızla daha çıkmayı denedi, ancak tüm ilişkileri başarısız bir seksten sonra sona erdi.

Sam'le 2 ay sonra tanıştık ve onu hemen tanımıyordum bile. Uzun zamandır onu bu kadar mutlu görmemiştim. Sam'in Maxisize kremini denediği ve işe yaradığı ortaya çıktı. Sam, penisinin iki inç daha uzadığını ve eskisinden çok daha kalın olduğunu söyledi. Sam artık yakın ilişkilerden korkmuyordu, bir kız arkadaş edindi ve onunla her gün seks yapıyordu. Ona maxisize verdiğim için bana inanılmaz derecede minnettar oldu.

Bu hikayeden sonra, penisin boyutuyla ilgili özel bir problemim olmasa da kremi kendim denemeye karar verdim. Sadece bir hafta sonra, penisim büyüdü ve karım yeni pozisyonlardan ve daha uzun ilişkiden kesinlikle memnun kaldı.

Maxisize ile penis 3 cm büyütüldü

Artık kremayı sadece ara sıra daha sıcak bir şey istediğimde kullanıyorum. Ama sonuç gerçekten harika ve bir günlüğüne değil, sonsuza dek kalacak. Tüm erkeklere denemelerini tavsiye ederim. Kesinlikle pişman olmayacaksın.

Maxisize Kullanımı

Maxisize krem, kullanımı çok rahat ve masaj hareketleri ile uygulanması gerektiğinden uygulaması zaten eğlenceli. Kremi uyguladıktan sonra yanma veya başka hoş olmayan hisler olmayacaktır. Aksine, sıcaklık ve enerji dalgası hissedersiniz. Ve 30 dakika sonra, üyenin çok daha büyüdüğünü görebilirsiniz.

Maxisize kreminin penis büyütme için gerçekten en iyi krem ​​olduğunu düşünüyorum. % 100 çalışır. Ve kullanım şekli de onu ekonomik kılıyor. Bu krem, samimi bölgelerinde sorun yaşayan erkekler için harika bir alternatiftir. Ve eğer bir sorununuz yoksa, bu kremi de seveceksiniz. Cinsel ilişkileri yeni bir duygusallık düzeyine taşır. Her kadın değişiklikleri hemen fark edecek ve sizi daha da çok sevecektir.

Maxisize masaj hareketleri ile uygulanmalıdır.

Kremi uygulamak için doktora gitmeniz gerekmez, bunun yerine bir dizi test yapmanız gerekir. Kremin bileşenlerine karşı kalp hastalığınız ve alerjiniz yoksa, güvenle kullanabilirsiniz. Ek olarak, krem ​​sadece fiziksel değil aynı zamanda psikolojik sorunlara da yardımcı olur. Partnerinizin ne kadar sevinç yaşadığını gördükten sonra, öz saygısı muazzam bir şekilde artacaktır.

Jel deneyimi

Her zaman seksten önce krem ​​kullanırım. Önce duş alıyorum, sonra eşim penisime krem ​​sürüyor. Bana genellikle ön sevişmeyle birleştirdiğimiz harika bir masaj yapıyor. Kremi uyguladıktan sonra yarım saat içinde öyle bir enerji dalgalanması yaşıyorum ki bütün gece seks yapmaya hazırım. 15 gün boyunca günde bir tüp kullanım yeterlidir.